0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
United Arab Emirates
UAE Pro League
Al Ain
۰
۱
Ittihad Kalba
Finished
۱۷:۴۰
Spain
La Liga
Las Palmas
۲
۲
Real Betis
Finished
۲۱:۰۰
Real Sociedad
۱
۰
Valencia CF
Finished
۲۳:۳۰
Union Deportiva Almeria
۰
۲
FC Barcelona
Cancelled
۲۳:۰۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al-Tai
۳
۱
Al Fateh
Finished
۱۸:۳۰
Al-Khaleej
۱
۱
Al-Ittihad
Finished
۲۱:۳۰
Al-Wahda
۰
۱
Al Raed Buraidah
Finished
۲۱:۳۰
Al Ahli Jeddah
-
-
Abha
Cancelled
۲۰:۳۰
Iran
Azadegan League
Damash Gilan
۴
۱
Mes Sungun Varzaghan Fsc
Finished
۱۷:۳۰
Naft Gachsaran
۱
۱
Naft Masjed Soleyman
Finished
۱۹:۱۵
Khoosheh Talai
۰
۰
Pars Jonoubi Jam
Finished
۱۸:۰۰
United States
MLS
Nashville SC
۲
۰
Toronto FC
Finished
۰۴:۰۰
Colorado Rapids
۱
۰
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۵:۰۰
Minnesota United
۲
۲
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۴:۰۰
Portland Timbers
۴
۲
San Jose Earthquakes
Finished
۰۶:۰۰
FC Cincinnati
۱
۰
Atlanta United
Finished
۰۳:۰۰
Philadelphia Union
۱
۲
New York City FC
Finished
۰۳:۰۰
Real Salt Lake
۲
۰
Seattle Sounders
Finished
۰۵:۰۰
Montreal Impact
۱
۳
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
D.C. United (Washington)
۱
۴
New York Red Bull
Finished
۰۳:۰۰
Chicago Fire
۰
۱
Charlotte
Finished
۰۴:۰۰
Saint Louis City SC
۰
۲
Los Angeles FC
Finished
۰۴:۰۰
Austin FC
۱
۰
Houston Dynamo
Finished
۰۴:۰۰
Orlando City SC
۰
۰
Inter Miami CF
Finished
۰۳:۰۰
Iraq
Iraqi Premier League
Newroz SC
۴
۳
Naft Al-Wasat
Finished
۱۶:۳۰
Al Kahraba Club
۱
۲
Al Qasim SC
Finished
۱۸:۴۵
Colombia
Copa Colombia
CD Jaguares de Cordoba
۳
۰
Tigres FC
Finished
۲۳:۳۰
Fortaleza FC
۱
۰
Deportivo Pereira
Finished
۰۴:۳۵
Independiente Santa Fe
۱
۱
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۲:۳۰
Norway
Eliteserien
FK Bodo Glimt
۴
۰
Tromso IL
Finished
۱۹:۳۰
SK Brann Bergen
۲
۱
Sandefjord
Finished
۱۹:۳۰
Viking Stavanger
۱
۴
Lillestrom SK
Finished
۱۹:۳۰
Fredrikstad FK
۴
۱
Stromsgodset IF
Finished
۱۹:۳۰
Odds Ballklubb
۰
۴
Molde FK
Finished
۱۹:۳۰
FK Haugesund
۱
۰
Kristiansund BK
Finished
۱۹:۳۰
Sarpsborg 08
۱
۷
Ham-Kam
Finished
۱۹:۳۰
Rosenborg BK
۱
۳
KFUM Oslo
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Malmo FF
۱
۰
GAIS
Finished
۲۰:۳۰
IF Brommapojkarna
۰
۵
Djurgardens IF
Finished
۲۰:۳۰
IK Sirius FK
۲
۲
IFK Goteborg
Finished
۲۰:۳۰
Kalmar FF
۱
۱
IFK Norrkoping
Finished
۲۰:۳۰
Portugal
Liga Segunda
FC Penafiel
۱
۱
SCU Torreense
Cancelled
۲۲:۴۵
Switzerland
Super League
FC Lugano
۴
۲
FC Winterthur
Finished
۲۲:۰۰
BSC Young Boys Bern
۳
۱
FC St. Gallen
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Serie B
America Mineiro MG
۰
۰
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
Brusque
۰
۰
Operario PR
Finished
۰۱:۳۰
Ituano SP
۱
۰
Sport Club do Recife
Finished
۰۱:۳۰
Paysandu
۱
۱
Goias EC
Finished
۰۴:۰۰
Ceara SC CE
۲
۱
Amazonas FC
Finished
۰۴:۰۰
AA Ponte Preta
۱
۲
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۴:۰۰
China
Super League
Shandong Luneng Taishan FC
۳
۲
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۵:۰۵
Mexico
LIGA MX
CD Chivas de Guadalajara
۰
۰
Club America
Finished
۰۵:۳۵
Brazil
Brasileiro U20
Botafogo RJ U20
۱
۲
Ceara U20
Finished
۲۳:۰۰
Argentina
Copa Argentina
Deportivo Riestra
۰
۱
Newell's Old Boys
Finished
۲۳:۴۰
Kuwait
Premier League
Al-Salmiyah
۰
۳
Al Kuwait
Finished
۲۱:۵۵
Al-Qadsiya
۱
۱
Al-Arabi Kuwait
Finished
۱۹:۴۰
South America
Copa Libertadores, Group F
Palmeiras
۲
۱
Independiente Del Valle
Finished
۰۴:۰۰
Kenya
Premier League
Kenya Commercial Bank Nairobi
۰
۰
Gor Mahia
Finished
۱۵:۳۰
Serbia
Super Liga
Napredak Krusevac
۰
۴
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
Finished
۲۰:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۰
۰
FK Vojvodina Novi Sad
Finished
۱۸:۲۵
Argentina
Primera Nacional Reserves
Almirante Brown Reserves
۰
۱
All Boys Reserves
Cancelled
۱۵:۳۰
JJ Urquiza Reserves
۰
۱
Defensores de Cambaceres Reserves
Finished
۲۲:۰۰
CA Colegiales Reserves
۰
۰
Deportivo Merlo Reserves
Finished
۲۱:۰۰
Deportivo Moron Reserves
۱
۱
CA Brown de Adrogue Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Villa San Carlos Reserves
۶
۲
Los Andes Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Sportivo Italiano Reserves
۲
۳
Ferrocarril Midland Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Atletico Camioneros Reserves
۰
۲
Defensores de Belgrano Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Puerto Nuevo Reserves
۲
۱
Real Pilar Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Quilmes Reserves
۲
۰
Temperley Reserves
Finished
۲۱:۴۰
Deportivo Liniers Reserves
۳
۲
Argentino Quilmes Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Espanol Reserves
۰
۰
Central Espanol Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Lujan Reserves
۴
۳
Yupanqui Reserves
Finished
۱۹:۰۰
UAI Urquiza Reserves
۱
۱
Sacachispas Reserves
Cancelled
۱۸:۳۰
CA Ituzaingo Reserves
۱
۲
Deportivo Muniz Reserves
Finished
۲۰:۳۰
CS Dock Sud Reserves
۷
۰
Deportivo Laferrere Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Talleres Remedios Reserves
۱
۲
Tristan Suarez Reserves
Finished
۱۶:۳۰
San Martin Burzaco Reserves
۰
۰
Excursionistas Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Agropecuario Reserves
۲
۰
CA San Miguel Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Club Comunicaciones Reserves
۲
۰
Deportivo Armenio Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA Claypole Reserves
۲
۳
Club Sportivo Barracas Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Estudiantes BA Reserves
۲
۰
Chacarita Juniors Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Costa Rica
Primera Division Women
Sporting FC (W)
۵
۲
Tsunami Azul (W)
Finished
۰۰:۳۰
Municipal Perez Zeledon (W)
۰
۳
Saprissa (W)
Finished
۰۰:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group C
The Strongest La Paz
۴
۰
Huachipato
Finished
۰۱:۳۰
Indonesia
Liga 3
PSM Kota Madiun
۳
۲
Josal FC Piaman
Finished
۱۲:۰۰
Sumbersari FC
۱
۱
Persedikab Kediri
Finished
۱۱:۳۰
Tri Brata Rafflesia FC
۰
۳
Persekabpas Pasuruan
Finished
۱۱:۳۰
757 Cepri
۱
۳
PSDB Demak
Finished
۱۲:۰۰
Egypt
Premier League
National Bank
۵
۲
Al Masry Club
Finished
۱۹:۳۰
Enppi
۰
۱
Future FC
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
Cup
Fylkir Reykjavik
۳
۱
HK Kopavogur
Finished
۲۲:۴۵
Keflavik
۳
۱
Kari Akranes
Finished
۲۱:۴۵
Stjarnan
۵
۳
KR Reykjavik
Finished
۲۳:۰۰
UMF Grindavik
۱
۴
Vikingur Reykjavik
Finished
۲۲:۴۵
India
R League A Division
Champion Maker Club Ajmer
۲
۳
ASL FC
Finished
۱۳:۳۰
Argentina
Copa de la Liga Reserves
Velez Sarsfield Reserves
۰
۰
Gimnasia La Plata Reserves
Finished
۲۱:۳۰
CA Talleres de Cordoba Reserves
۲
۰
CA Huracan Reserves
Finished
۰۱:۳۰
Defensa y Justicia Reserves
۲
۱
Union Santa Fe Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Tucuman Reserves
۰
۲
Instituto AC Cordoba Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Lanus Reserves
۱
۰
Boca Juniors Reserves
Finished
۲۱:۳۰
Norway
1. Division
Mjondalen IF
۲
۱
Asane IL Ulset
Finished
۱۸:۳۰
Stabaek
۲
۲
FC Lyn Oslo
Finished
۱۹:۳۰
IK Start Kristiansand
۴
۳
Egersund IK
Finished
۱۹:۳۰
Valerenga IF Oslo
۰
۲
Kongsvinger IL
Finished
۱۹:۳۰
Levanger FK
۲
۲
Ranheim Trondheim
Finished
۱۹:۳۰
Sandnes Ulf
۲
۱
Bryne FK
Finished
۱۹:۳۰
Raufoss Fotball
۰
۲
Moss
Finished
۱۹:۳۰
Aalesunds FK
۰
۲
Sogndal IL
Finished
۱۹:۳۰
Denmark
Superliga
FC Copenhagen
۱
۲
FC Midtjylland
Finished
۲۱:۳۰
Hvidovre IF
۱
۲
OB Odense
Finished
۱۹:۳۰
AGF Aarhus
۰
۱
Silkeborg IF
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
4. Deild
Hamar Hveragerdi
۳
۱
Arborg
Cancelled
۲۲:۴۵
KH Hildarendi
۱۰
۱
RB Keflavik
Finished
۲۲:۴۵
Kria
۳
۴
Ymir
Finished
۲۳:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group A
Universidad Cesar Vallejo
۲
۲
Always Ready
Finished
۰۵:۳۰
Mali
Premiere Division
AS Police de Bamako
۰
۱
Stade Malien de Bamako
Finished
۲۲:۰۰
AS Real Bamako
۱
۱
USFAS Bamako
Finished
۲۰:۰۰
Olympique Bamako
-
-
US Bougouni
Finished
۲۰:۰۰
England
Premier League Cup U21
Fulham U21
۴
۰
Tottenham Hotspur U21
Finished
۲۱:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group G
Cuiaba MT
۱
۱
Deportivo Garcilaso
Finished
۰۳:۳۰
Atletico Lanus
۵
۰
Metropolitanos FC
Finished
۰۱:۳۰
Costa Rica
Primera Division
LD Alajuelense
۱
۰
CS Herediano
Finished
۰۵:۳۰
United States
USL League Two
Davis Legacy
۲
۲
San Francisco Glens SC
Finished
۰۵:۳۰
Birmingham Legion FC 2
۱
۱
East Atlanta FC
Cancelled
۰۰:۰۰
Chicago Dutch Lions
۰
۵
Des Moines Menace
Finished
۰۳:۳۰
Southern Soccer Academy Kings
۰
۰
Dothan United
Cancelled
۰۲:۳۰
Algeria
Youth League
US Souf U21
۱
۰
NC Magra U21
Finished
۱۲:۳۰
MC Alger U21
۲
۱
USM Alger U21
Finished
۱۹:۳۰
ES Ben Aknoun U21
۴
۰
US Biskra U21
Finished
۱۹:۳۰
ASO Chlef U21
۰
۰
USM Khenchela U21
Finished
۱۹:۳۰
JS Saoura U21
۴
۱
Paradou AC U21
Finished
۱۹:۳۰
Azerbaijan
1. Liqa
Qaradag Lokbatan FK
۲
۳
Shamakhi FK
Finished
۱۶:۳۰
Araz Saatli
۲
۱
Mil-Mugan Imisli FK
Cancelled
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga West
FC Schalke 04 II
۴
۰
Rot-Weiss Ahlen
Finished
۲۰:۰۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Alacranes De Durango
۰
۱
Los Cabos United
Finished
۰۵:۳۰
Jaibos Tampico Madero
۱
۰
Racing FC Porto Palmeiras
Finished
۰۶:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
Neman Grodno
۱
۰
Arsenal Dzyarzhynsk
Finished
۲۱:۱۵
FC Smorgon
۱
۱
FC Isloch Minsk Raion
Finished
۱۹:۲۰
Malawi
Super League
Mighty Tigers
۴
۱
Baka City
Finished
۱۶:۰۰
Armenia
Premier League
FC Noah Artsakh
۲
۱
FC Ararat-Armenia
Finished
۱۹:۳۰
FC Urartu Banants Yerevan
۶
۱
Alashkert
Cancelled
۱۷:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Sfera SP U20
۱
۲
Sao Bento U20
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Carioca Serie C
CAAC Brasil FC
۲
۲
SE Paraty RJ
Finished
۲۱:۳۰
Campos AA
۲
۲
Uniao Central
Finished
۲۱:۳۰
Qatar
U21 League
Al Gharafa U21
۲
۰
Al-Wakrah U21
Finished
۱۹:۱۵
Muaither SC U21
۲
۰
Qatar SC Doha U21
Finished
۱۹:۱۵
Al-Ahli Doha U21
۲
۲
Al-Rayyan SC U21
Finished
۱۹:۱۵
South America
Copa Libertadores, Group E
Flamengo RJ
۴
۰
Bolivar
Finished
۰۴:۰۰
Vietnam
Women National Championship
Son La (W)
۰
۳
Phong Phu Ha Nam (W)
Finished
۱۲:۳۰
TP Ho Chi Minh FC (W)
۵
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۲:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group C
Belgrano de Cordoba
۱
۰
Real Tomayapo
Finished
۰۱:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
CA Union de Sunchales
۱
۱
CA Sarmiento de Resistencia
Finished
۰۲:۳۰
Defensores de Pronunciamiento
۱
۱
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
Finished
۰۳:۰۰
Central Norte Salta
۱
۱
Sarmiento de la Banda
Finished
۰۳:۴۵
9 de Julio Rafaela
۰
۰
Independiente Chivilcoy
Finished
۰۳:۰۰
Defensores de Belgrano VR
۱
۰
Sportivo Belgrano
Finished
۰۲:۳۰
Club Sportivo y Biblioteca Athens
۱
۰
Huracan Las Heras
Cancelled
۰۲:۳۰
Gutierrez SC
۲
۲
Juventud Unida Universitario
Finished
۰۳:۴۵
Club Cipolletti
۲
۰
Sol de Mayo
Finished
۰۲:۳۰
Sportivo AC Las Parejas
۱
۰
Douglas Haig
Finished
۰۲:۰۰
Argentina
Primera A Women
River Plate (W)
۱
۱
Ferro Carril Oeste (W)
Finished
۲۱:۳۰
Norway
U19 Elite League
Grorud U19
۷
۱
Lorenskog U19
Finished
۲۱:۴۵
IF Ready U19
۳
۲
Asker U19
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Caldense
۰
۰
Boa Ec
Finished
۰۲:۳۰
SC Aymores
۲
۰
Tupi MG
Finished
۰۲:۰۰
URT MG
۱
۰
Mamore
Finished
۰۲:۳۰
Nacional MG
۱
۱
Democrata Sete Lagoas
Finished
۰۲:۳۰
Chile
Primera B
Deportes Limache
۲
۲
Santiago Morning
Finished
۰۲:۳۰
Czech Republic
1. Liga - Relegation Round
Bohemians 1905
۱
۳
MFK Karvina
Finished
۱۸:۳۰
FC Trinity Zlín
۱
۱
Dynamo Ceske Budejovice
Finished
۱۸:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۳
۰
Pardubice
Cancelled
۱۸:۳۰
Germany
Bundesliga U19
Borussia Dortmund U19
۲
۲
Hertha BSC Berlin U19
Finished
۲۰:۰۰
Germany
Oberliga Bayern Nord
1. SC Feucht
۳
۴
DJK Ammerthal
Finished
۲۰:۰۰
Germany
Oberliga Hessen
FC Eddersheim
۱
۲
KSV 1964 Baunatal
Finished
۲۱:۰۰
Brazil
Campeonato U20 Women
Flamengo RJ U20 (W)
۳
۰
Minas Brasilia DF U20 (W)
Finished
۲۱:۳۰
Sao Paulo U20 (W)
۳
۳
America MG U20 (W)
Finished
۲۱:۳۰
Fluminense RJ U20 (W)
۵
۱
UD Alagoana U20 (W)
Finished
۲۱:۳۰
Red Bull Bragantino U20 (W)
۶
۲
Avai Kindermann U20 (W)
Finished
۲۱:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Sportivo Luqueno Reserves
۲
۱
Club Libertad Asuncion Reserves
Finished
۱۵:۰۰
Norway
2. Division Avd. 2
Strindheim IL
۴
۱
Tromsdalen UIL
Finished
۱۸:۳۰
Kjelsas Oslo
۳
۱
Valerenga IF Oslo II
Finished
۱۵:۳۰
Switzerland
2. Liga Interregional
FC Ueberstorf
۲
۵
FC Prishtina Bern
Finished
۲۱:۳۰
United States
NISA
Savannah Clovers
۲
۱
Georgia Lions
Finished
۰۱:۳۰
Puerto Rico
Puerto Rico National Football League
Bayamon FC
۱
۱
Caguas Sporting
Finished
۰۴:۰۰
Ecuador
Serie B
San Antonio FC Cotacachi
۲
۲
Guayaquil City
Finished
۰۳:۳۰
El Salvador
Primera Division
AD Isidro Metapan
۰
۲
Municipal Limeno
Finished
۰۵:۰۰
Kazakhstan
1. Division
FC Taraz
۱
۲
Ulytau
Cancelled
۱۶:۳۰
FK Akzhayik Uralsk
۱
۲
Zhetisay
Finished
۱۴:۳۰
Khan Tengri FC
۴
۰
Yassy Turkistan
Finished
۱۶:۳۰
FK Ekibastuz
۰
۰
FC Altai Oskemen
Finished
۱۴:۳۰
Aktobe II
۱
۴
SD Family
Finished
۱۴:۳۰
Latvia
Virsliga
Tukums 2000
۱
۲
SC Grobinas
Finished
۱۸:۳۰
BFC Daugava Daugavpils
۴
۰
FS Metta/Lu
Finished
۱۸:۳۰
Austria
Landesliga
KAC 1909
۰
۱
VST Volkermarkt
Finished
۲۰:۳۹
ASV 13
۳
۳
SV Donau
Finished
۲۰:۰۰
Union Henndorf
۰
۱
Hallein
Finished
۱۹:۳۰
SV Donau Klagenfurt
۱
۶
SK Treibach
Finished
۲۰:۰۰
SC Landskron
۰
۳
St. Jakob/Ros
Finished
۱۹:۳۰
Poland
Youth League
MKS Pogon Szczecin U19
۳
۱
MZKS Arka Gdynia 1929 U19
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kolmonen
SIF
۱
۱
Sporting Kristina
Finished
۱۹:۴۵
Gnistan Ogeli
۱
۲
FC Kuusysi Lahti Akatemia
Finished
۲۰:۴۵
Ponnistajat
۱
۲
TiPS
Finished
۲۰:۳۰
Tampereen Peli-Toverit
۱
۲
Ylojarvi United
Finished
۲۰:۳۰
HooGee
۲
۳
Espa
Finished
۲۰:۴۵
Toolon Taisto
۴
۴
FC Finnkurd
Finished
۲۰:۴۵
PPJ/Lauttasaari
۰
۰
HIFK II
Finished
۲۰:۵۰
Gambia
GFA 1st Division
Falcons FC
۲
۰
Bombada FC
Finished
۲۰:۰۰
Samger FC
۰
۰
Steve Biko FC
Finished
۲۰:۰۰
BST Galaxy
۰
۱
Marimoo
Finished
۲۰:۰۰
Norway
3. Division avd. 4
Nardo FK Trondheim
۵
۱
Verdal
Finished
۲۰:۳۰
Rana FK
۱
۱
Mosjoen IL
Finished
۲۰:۰۰
Mexico
Liga TDP
Toluca II
۱
۰
Cimarrones de Sonora FC III
Finished
۱۹:۳۰
Deportivo Yautepec FC
۲
۲
Deportivo Muxes
Finished
۰۳:۳۰
Lebanon
Premier League
Racing Beirut
۱
۵
Al Ahed
Finished
۱۶:۳۰
AL-Nejmeh SC Beirut
۱
۲
Al Ansar Beirut
Finished
۱۶:۳۰
Zanzibar
Premier League
KVZ SC
۷
۳
Maendeleo FC
Finished
۱۶:۴۵
Norway
3. Division avd. 3
Ullern
۱
۲
Nordstrand
Finished
۱۹:۳۰
Oppsal
۱
۲
Gamle Oslo
Finished
۲۰:۳۰
Assiden
۳
۰
Askollen
Finished
۲۰:۳۰
Israel
Liga Alef Playoffs
MS Tzeirey Taibe
۰
۰
Hapoel Beit She'an FC
Finished
۱۹:۳۰
Hapoel Bnei Lod
۲
۱
Hapoel Azor
Finished
۱۹:۳۰
Turkey
1. Lig
Corum Belediyespor
۲
۱
Kocaelispor
Finished
۲۰:۳۰
Bodrumspor
۲
۰
Boluspor
Finished
۱۷:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
IF Fram Larvik
۱
۲
Pors Grenland
Finished
۱۹:۳۰
Vigor
۲
۱
Staal Jørpeland
Cancelled
۲۰:۰۰
Sweden
2. Division Vastra Gotaland
Varbergs GIF FK
۲
۰
Hittarps IK
Finished
۲۰:۳۰
Denmark
Danmarksserien Promotion
Horsens fS
۵
۲
Viby IF
Finished
۲۰:۳۰
South America
Copa Libertadores, Group H
Deportivo Tachira FC
۰
۱
Club Nacional de Montevideo
Cancelled
۰۱:۳۰
Russia
FNL
Torpedo Moskva
۱
۰
PFC Kuban
Finished
۲۰:۰۰
FK Leningradets
۱
۱
Arsenal Tula
Finished
۱۷:۳۰
FC Tyumen
۱
۰
Energiya Khabarovsk
Finished
۱۵:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
۱
۰
Akron Tolyatti
Finished
۱۹:۰۰
FC Volgar Astrakhan
۱
۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Carioca U20
Campo Grande RJ U20
۱
۲
AA Carapebus U20
Cancelled
۲۱:۳۰
Mageense U20
۴
۰
Barra Mansa U20
Cancelled
۲۱:۳۰
Bhutan
Premier League
Phuentsholing Heroes FC
۲
۱
BFF Academy U19
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Landesliga
TB Uphusen
۲
۳
TSV Etelsen
Finished
۲۰:۳۰
Mongolia
Premier League
FC Selenge Press Falcons
۵
۱
Khovd
Finished
۱۱:۴۵
Khaan Khuns Erchim
۱
۶
Deren
Finished
۱۴:۴۵
Ethiopia
Premier League
Wolaita Dicha FC
۰
۵
Ethiopia Nigd Bank
Finished
۱۵:۳۰
Fasil Kenema
۱
۰
Wolkite City
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Primera Federacion Women
Espanyol (W)
۳
۱
Osasuna (W)
Finished
۲۰:۳۰
United States
USL Championship
Birmingham Legion FC
۰
۱
Charleston Battery
Finished
۰۳:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Atletico Pantoja
۶
۰
Atletico San Cristobal
Finished
۰۱:۳۰
Universidad O&M FC
۱
۱
Delfines Del Este
Finished
۲۳:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
MTSV Hohenwestedt
۰
۱
Dornbreite
Finished
۲۱:۳۰
Ecuador
Superliga Women
Quito FC (W)
۰
۷
LDU Quito (W)
Finished
۰۰:۳۰
Bangladesh
League Women
ARB Sporting Club (W)
۲
۲
Nasrin Sports Academy (W)
Finished
۱۴:۳۰
Uttara (W)
۰
۷
Siraj Srity Songsod (W)
Finished
۱۷:۰۰
England
Championship
Leeds United
۴
۰
Norwich City FC
Finished
۲۲:۳۰
Germany
Verbandsliga
TuS Sachsenhausen 1896
۰
۳
BSC Sud 05
Cancelled
۱۹:۳۰
Italy
Serie B
Bari
۱
۱
Ternana
Finished
۲۲:۰۰
Norway
2. Division Avd. 1
Oern-Horten
۳
۲
FK Eik Tonsberg
Finished
۲۰:۳۰
FK Arendal
۳
۳
Jerv
Finished
۱۸:۳۰
United States
National Premier Soccer League
Virginia Dream FC
۱
۲
Alexandria Reds
Finished
۰۳:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group D
Boca Juniors
۱
۱
Fortaleza CE
Finished
۰۳:۳۰
Mexico
Liga de Expansion MX
Cancun FC
۱
۱
CF Atlante
Finished
۰۴:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
JS Hercules
۱
۷
TP 47 Tornio
Finished
۱۹:۳۰
Zambia
Super League
Green Buffaloes
۰
۰
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
United States
MLS Next Pro League
Crown Legacy FC
۴
۱
Chattanooga FC
Finished
۰۳:۰۰
Norway
3. Division avd. 1
Fana IL Nesttun
۵
۰
Ardal
Finished
۱۹:۳۰
Djerv 1919
۱
۲
IL Sandviken
Finished
۲۰:۳۰
Froya Idrett
۱
۲
Bjarg
Finished
۲۰:۰۰
Floro SK
۰
۱
Foerde
Finished
۱۹:۳۰
Os Turnforening
۴
۰
Stord Sunnhordland FK
Finished
۲۰:۰۰
Italy
Campionato Primavera 2
Cremonese U19
۱
۲
Cesena U19
Cancelled
۱۹:۳۰
Austria
2. Landesliga
Annabichler SV
۰
۵
TSV Grafenstein
Finished
۱۹:۳۰
Niger
Super League
Olympic Niamey
۰
۰
AS Douanes de Niamey
Finished
۱۹:۰۰
Greece
Super League 2, Group B
Olympiacos Piraeus B
۳
۱
AO Giouchtas
Finished
۱۶:۳۰
Diagoras Rodos
۱
۱
PAE Egaleo
Finished
۱۶:۳۰
Panathinaikos II
۰
۲
Panachaiki
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Real Noroeste Capixaba FC
۲
۳
Rio Branco ES
Finished
۰۱:۳۰
South America
Copa Sudamericana Group E
Atletico Paranaense
۱
۲
Danubio
Cancelled
۰۱:۳۰
Tanzania
Premier League
Kinondoni MC FC
۱
۰
Singida BS FC
Cancelled
۲۰:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
Swords Celtic
۰
۲
Glenville
Finished
۲۱:۱۵
Uruguay
Reserve League
Racing Club de Montevideo Reserves
۱
۱
Juventud De Las Piedras Reserves
Finished
۲۲:۰۰
South America
Copa Libertadores, Group A
Alianza Lima
۱
۱
Colo Colo
Cancelled
۰۳:۳۰
Iceland
3. Deild
Augnablik Kopavogur
۴
۱
KFK Kopavogur
Finished
۲۳:۱۵
Honduras
Reserve League
Olancho FC Reserves
۴
۲
CDS Vida Reserves
Finished
۰۰:۳۰
United States
USL Women
Palm City FC (W)
۳
۰
Swan City SC (W)
Cancelled
۰۲:۳۰
World
Friendly International Matches
Trinidad And Tobago
۲
۰
Guyana
Finished
۰۲:۳۰
Uzbekistan
Pro League
FK Kokand 1912
۳
۲
FK Mash'al Mubarek
Finished
۱۶:۳۰
FK Buxoro
۳
۰
PFC Shurtan
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Super League 2, Group A
AEK Athens B
۱
۱
Niki Volou
Finished
۱۶:۳۰
India
Bandodkar Trophy
FC Goa II
۰
۰
Cortalim Villagers
Finished
۱۷:۳۰
Iran
Hazfi Cup
Chador Malu Yazd
۰
۱
Aluminium Arak
Finished
۱۸:۱۵
Gol Gohar
۵
۰
Havadar SC
Finished
۱۹:۰۰
Sepahan
۱
۰
Malavan
Finished
۱۹:۳۰